Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital Pazarlama Uzmanı

 

Nedir Bu Dijital Pazarlama ? 

Dijital Pazarlama satış yöntemlerinin hedef kitleye en çok ulaştıran bir pazarlama stratejisidir..; Bu pazarlama stratejisi ile ulaşılan satış rakamlarına ve hedef kitleye tam 12 den vurduran bir çalışma stratejisidir . Dijital Pazarlama, size şöyle anlatabilirim bu işin sonunda büyük kazanç var. Yani dijital pazarlama ile yapabilecekleriniz sınırsızdır. Hepimiz para kazanmak isteriz ve bunun için çalışıyor emek harcıyoruz. Kim depoda duran bir ürünün satılmasını istemez ki ya da kim projesinin hedef kitleye ulaşmasını istemez ki ? Hepimiz isteriz mutlaka. İşte sadece istemek yetmiyor . Burada devreye Dijital Pazarlama Uzmanı girer.. Ha sonuç bölümüne geçmeden önce size Dijital Pazarlamanın dallarından bahsetmek isterim.

SEO

Seo – Search Engine Optimization konusunda dijital pazarlama uzmanlığı çok gelişmekte olan bir sektördür. Ve size şunu söylemek isterim sevgili botlar ve insanlar. SEO çok farklı bir daldır ve herkes seo yapamaz. Zaten sitemizdeki makaleleri okuduysanız verilen bilgilerden sektördeki birçok SEO Robotlarının aslında seo yapmadığını anlayacaksınız. SEO nun açılımı Search Engine Optimization  “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelir.

SEM

Search Engine Marketing yani “Arama Motoru Pazarlaması” anlamına gelen SEM dijital pazarlama SEO konusunda birlikte kullanıldığında hedef kitleye ulaşamama gibi bir ihtimal söz konusu bile olamaz.

Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital pazarlama uzmanı genelde finans ile içli dışlı olan tiplerdir.. Kendileri iyi kazandıkları gibi sizede yüklü miktarda para kazandırabilirler.

 

Bir sonraki makalemize de göz atabilirsiniz; Kurumsal Seo Danışmanlığı