Hakkımda

Kemal KESKİN Kimdir ?

Kemal KESKİN Kimdir ?

İyi günler kemalkeskin.com okuyucuları.  Mersin’de  doğdum ,  önemli bir bölümü Antalya’da geçti hayatımın. . İflah olmaz bir teknoloji tutkunuyum. Koyu bir Galatasaray taraftarıyım ve Aslan burcuyum.

Teknolojiyi ve mobil dünyayı takip etmekten çok hoşlanıyorum. Meslekî yönden önemli olması bir yana, aynı zamanda çok da keyifli benim için. Mobil cihazları incelemenin, keşfetmenin dünyanın en zevkli şeylerinden biri olduğunu düşünüyorum. Görsel Programlamadan zevk alıyorum , ne yazık ki son yıllarda yeteri kadar fırsat bulamıyorum. Her spor dalında yetenekli olduğumu söyleyemem ama bir futbol tutkunuyum, oynamaktan da çok keyif alıyorum. Sinemaya gitmek veya film izlemekten çok hoşlanıyorum. Film izlemek benim için önemli ve özel. Müzik dinlemekten tabi ki hoşlanıyorum, lâkin çoğu zaman unutuyorum. Çizgileri kesin olan bir müzik zevkim yok, o an hoşuma ne giderse onu dinleyip mutlu olabiliyorum.

Bu site haricinde bir skype, facebook bir de twitter hesabım var severek kullandığım. İsteyenler onları da takip edebilirler.

Hakkımda daha ayrıntılı bilgi almak isteyenleri iletişim sayfama davet ediyorum. Her konuda sorulara açığım. Elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

 

Hizmet Verdiğim Konularwebmastertrans1