Mersin Kıroğlu Vinç başta Mersin ve Adana olmak üzere tüm Çukurovada hizmet vermektedir.

Mersin Vinç Kiralama sektöründe kiralık vinç firması olarak müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmamızın dışında ekonomik hizmet anlayışıyla hareket ettik. Mersin Vinç Kiralama firması olarak her zaman ilk hedefimiz müşterilerin memnun olması olmuştur. İşin ekonomik yönünü her zaman ikinci plana atıp önce kaliteli hizmet anlayışına odaklandık ve müşterilerimizi memnun etmek için var gücümüzle çalıştık. Şirket olarak temel amacımız müşteri memnuniyetidir. Bu da bizi bu günlere kadar lider firma olarak getirdi.

Müşterilerimize sağladığımız hizmet kalitesinin temelinde yatan ise işinde uzman olan ve profesyonelliği ilke edinmiş disiplinli çalışanlarımızdır. Uzun senelerin getirdiği tecrübeyle birlikte iş güvenliği ve iş sağlığı konusunda uzman olan operatörlerimiz vinç kullanmada oldukça ustalaşmış ve yapacakları işi iyi analiz edebilmekte ve sonuçlarını öngörebilecek düzeyde deneyimli ve tecrübelidirler.

Mersin Kiralık Vinç firması olarak sepetli vinç kiralama sektöründe ve diğer hizmetlerimizle sadece bölgesel hizmet veren bir firma değil, Türkiye’nin her noktasına hizmet veren ender vinç kiralama firmalarından biriyiz.

Share.

About Author

Leave A Reply