Mersin Selam Sandık Odası İkinci El Ve Spot Eşya Alımı Yapanlar.

Siz değerli müşterilerimiz değerlendirmek istediğiniz 2. el, eski, sıfır, yeni, spot eşyalarınızı satmak artık daha kolay ve daha kazançlı.

Siz evinizde otururken satmak istediğiniz eşyalarınızı yerinde bakıp, yüksek fiyatlara satmak istemez misiniz ? Tabii ki istersiniz.

Peki satmak istiyorsanız neden acele etmiyorsunuz.Haydi bizimle iletişime irtibata geçin.Yapmanız gereken sadece bize ulaşmak.

   İkinci El Eşya Aldığımız yerler;

Mersin, Mezitli, Erdemli, Silifke, Tarsus, Huzurkent, Babil, Bahçelievler, Soli, Davultepe, Çeşmeli, Kargıpınarı, Tece, Tömük, Kocahasanlı, Yenişehir, Pozcu, Göçmen, Akkent, Kocavilayet, Menteş, Eğriçam, 50.yıl Mahallesi, Halkkent, Güneykent, Gimem, Çağdaşkent, Osmaniye, Toroslar, Çavuşlu, Akbelen, Çiftlikköy den ikinci el ürün alımı yapılır.

   İkinci El Aldığımız Ürünler;

İkinci el yatak odası, oturma grubu, koltuk takımı, oturma grubu, salon takımı, beyaz eşya, genç odası,klima, lcd tv, led tv, televizyon, otel eşyası, ofis mobilyası, büro eşyası, ev mobilyası, komple ev ürünleri, kafe malzemesi, kafeterya eşyası, ankastre seti, baza ve yatak, masa ve sandalye… Pozcu sandık odası

   Spot, Sıfır, Yeni Aldığımız Malzemeler;

Spot beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, su sebili, ankastre seti, mini fırın, mikro dalga, elektrikli ev aletleri, masa sandalye, baza yatak, toplu zigon sehba, orta sehba, tv ünitesi, lcd tv, led tv, kanepe, çekyat…

Bundan sonra sandık odası, ikinci elciler, spotçular, ev kurucular ve daha fazlası için uzun mesafeler katetmenize gerek yok.Size söz verilip de gelmeyenlere son. Yerim yok şu an alamam diyenlere son.Beş yahut on güne alırıma son.Anlaşıldığı takdir de eşyalarınızı hemen indirmeye başlarız.

Mersin Selam Sandık Odası ikinci el, eski, kullanmış, spot, yeni, sıfır eşya alımın da güvenin ve kaliteli hizmetin adresi. Pozcu 2. el eşya

Bize sormadan, bizden fiyat almadan 2. el eşyalarınızı (s)atmayın

Kaynak : http://mersindeikincielesya.net/mersin-pozcu-mezitli-sandik-odasi/.html

Share.

About Author

Leave A Reply