Google’de Sıra Bulan Program

Uzun zamandır kullandığım ve her zaman işime yarayan Google Sıra Bulucu Programı sizlerle paylaşmak istiyorum. İnternette google’de hangi kelimede kaçıncı sırada olduğumuza bakmak isteriz.

Bunun için bir çok site bulunmakta ama ben pek fazla sitelerle uğraşmadığım için bu programı sizlere tavsiye ediyorum. Program tamamen google mantığına göre çalışmaktadır. Hata oranı sıfır diyebiliriz. Bu program sayesinde tek tek site dolaşmanıza gerek yoktur. Ayrıca tek bir kelime için arama yapma zorunluluğu yoktur birden fazla kelime için sorgulama yapabilirsiniz.

Bu sayede hem zamandan kar etmiş olursunuz hemde bütün sitelerinizin hangi kelimede kaçıncı sırada olduğunu bulursunuz. Ben bütün  sitelerimin kontrolünü bu program sayesinde yapıyorum. Sizlerde bu program sayesinde çok kolay bir şekilde sitelerinizin kontrolünü yapabilirsiniz.Programdan bir görüntü paylaştıktan sonra indirmek linkinden programı kolayca indirebilirsiniz.

Programın ekran görüntüsü :

Şifre: kemalkeskin.com

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Gizli Kalacaktır. Zorunlu alanlar (*) ile işaretlenmiştir.
Bazı HTML etiketlerini ve niteliklerini kullanabilirsiniz.: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>