Kartvizit Tasarım

Kartvizit tasarımlarında seçilen renkler ve görsellerle işinizin ön plana çıkması sağlanıyor. İletişim bilgisi, isim ve adres bilgilerinin çok daha net ve anlaşılır şekilde kartvizit yer alması da dikkat edilen noktalardan birisidir. Bazı kartvizit tasarımlarında isim, adres ve diğer bilgilerin okunması zor olabiliyor. Bu da, müşterilerin amatörce hazırlanan bir kartvizit tasarımından işiniz hakkında da kanaatler elde etmesine neden oluyor.

Kimsenin işiniz için olumsuz algı ve kanaatlere sahip olmaması için en baştan tüm detaylara önem verilmesi gerekiyor. Kartvizit tasarım çalışmalarının profesyonel bir grafik ekibi tasarımdan yapılmasını sağlayarak, tüm kötü senaryolardan kurtulabilirsiniz. İşinizin rengini, havasını ve imajını ön plana çıkaracak kartvizit tasarımları kurumsal kimliğinize uyumlu şekilde de tasarlanarak farkı ortaya koyuyor.

Klasik Değil Daha Farklı Olun.

İşinizi yansıtan kartvizit tasarımları! İş dünyasındaki herkes için olmazsa olmazlar arasında yer alan kartvizit tasarımları yeni stil ve estetik yapılarıyla artık daha dikkat çekici bir hale geldi. İmajınızı yansıtan bir kartvizit tasarımının müşteriler üzerinde bırakacağı sihri avantaja çevirmek için klasik tasarımları bir kenara atın. Daha canlı ve dinamik renklere sahip kartvizit tasarımlarıyla reklamınızı yapın.

Neden bir kartvizite ihtiyacın var?

Müşterilerini sadık birer kitle haline getirebilmen için onlarla sürekli iletişim halinde olman gerekiyor. Bunun için de müşterilerinin sana ulaşabileceği iletişim bilgilerinin yer aldığı kartlarsa sahip olmalısın. İş yaptığın müşterilere kartvizitini sunarak yeni bir işte tekrar senle kontak halinde olmalarını kolaylaştırabilirsin.

Kartvizitlerin elden ele dolaştığı da bir gerçektir. İş yaptığın müşterilerin başkalarına da seni tavsiye etmesi için iletişim bilgilerinin ve adresinin yer aldığı kartviziti mutlaka onlara vermelisin. Böylece cüzdanlarında veya ofislerinde seni hatırlayacakları bir objeye sahip olmaları senin için avantaj sağlar. Kartvizit tasarımlarında dikkat edilecek hususlara dikkat ederek en iyi sonucu sunacak grafik tasarımcılardan yardım alarak harika bir kartvizit tasarımına hemen sahip ol!

Deneyim, bilgi, estetik ve sanatsal kaygılarla hareket ederek renklerin uyumundan çıkarılan harika bir kartvizit tasarımını hayal et!

Logo Tasarım

Modern ve dinamik logo ile markanı yansıt! Kurumsal kimlik tasarım aşamasının en önemli kritiği mükemmel bir logoya sahip olmaktır. Bu açıdan harika bir logo tasarımı için ince düşünmek ve renklerin birbiriyle uyumunu iyi hesap edebilmek gerekir. Profesyonel grafik tasarımcıları tarafından kurumsal kimliğine uygun, modern ve benzersiz logo tasarımıyla hayalindekine sahip olabilirsin.

Alelade bir logo tasarımı profesyonellikten uzaklaştırır. Dolayısıyla markanızı pazarlama çalışmaları sonuçsuz kalabilir. Günümüz modern dünyası için önemli anlamlar ifade eden ve çağrıştıran görsellik, logo tasarımlarımda kendisini yüksek dozda hissettirir. İşbu sebeple logo tasarımlarında; renk uyumuna, dinamik ve trend motiflere mutlaka yer verilmelidir.

Kalite, Özgünlük ve Kimlik.

Her şeyin en iyisini sunabilmek için adanmış bir ruh haliyle sanatsal kaygılarımızı harekete geçiriyoruz. Böylece birinci sınıf tasarım sınıfına top on listesinden giren ve sağlanılan özgünlükle benzersizliği çağrıştıran logo tasarımlarına imza atıyoruz. Kimliğinizi haykıran ve müşterilerinizin zihnine kazınacak logo ile her pazarlama kanalında farkınızla öne çıkmanızı sağlıyoruz.

Uygun fiyat, hızlı çözüm ve revize hakkı.

Her şeyin güzel olabilmesi için bütçenize de uygun olması gerekiyor. Bu nedenle biz, hem kaliteli logo tasarımları yapıyoruz hem de bütçenize dost fiyat opsiyonları sunuyoruz. Ayrıca, hayallerinizdeki logo tasarımını yakalamak için revize hakları sunuyoruz. Böylelikle nitelikli ve memnun edici bir çalışma performansıyla her işte olduğu gibi sizin işinizde de başarıyı yakalıyoruz.

Neden mi biz ?

Sanata, tasarıma ve başarıya adanmış bir ekip! Deneyim ve tecrübelerin ışığında en iyi grafik tasarım trendlerini ve programlarını kullanarak beğenileni ortaya çıkarıyoruz. Girişiminiz için hayal ettiğiniz logo tasarımının en uygun fiyatla en iyi çalışma ekibi tarafından yapılmasını sağlayarak, logo tasarım dünyasına bir sanat eserinin daha kazandırılmasına vesile olabilirsiniz.

Katalog Tasarım

Satmak için etkileyin! En bilinen ve geçerli pazarlama çalışmaları arasında yer alan katalog dağıtımı daha fazla müşteri ve satış için vazgeçilmez yöntemlerden birisidir. Ancak yeni katalog tasarım trendlerinden uzak ve karma karşılık sayfaların yer aldığı kataloglar ters tepebilir. Bu nedenle profesyonel tasarımcılarla doğru katalog tasarımlarına sahip olun ve müşterileri etkileyin.

Çok renk, çok desen ve çok söz… Bu üçlü katalog tasarımlarının bozan ve okuyucu deneyimini olumsuz etkileyenler arasındadır. Estetiklik için sadelik, nizamı sağlamak adına ise, net mesaj ve fiyat bilgilerinin girilmesine dikkat edilmesi gerekiyor. Sade, anlaşılır ve kolay okunabilir katalog tasarımlarımı, tüm sayfaları potansiyel kitle için çekici kılabilir.

Estetik, düzen ve nizam.

Tasarım sadece renklerin uyumu değildir. Görsellerin ve içeriklerin doğru şekilde yerleştirilmesi de tasarımın içerisine giriyor. Dolayısıyla iyi bir katalog tasarımı için ürün görsellerinin kaliteli olması temel şartlardan birisini oluyor. Çözünürlüğü yüksek ve ürün detaylarının seçilebileceği boyuttaki görsellerle katalog tasarımları daha başarılı olabilir.

Kalite, görsel ve içerik.

Bununla beraber içeriklerin de zengin ve kaliteli olması gerekiyor.  Ürünle ilgili bilgilerin doğru, eksiksiz ve yanlışsız girilmesi önem ifade ediyor. Okuyucu harekete geçirecek slogan ve call to action denilen duygularının tetiklenmesini sağlayacak cümlelerle daha başarılı kataloglara sahip olabilirsiniz.

Tasarım dünyasının enleri olmaya hazır bizlerle harika bir katalog çalışmasından verimli geri dönüşler almaya hazırlanın! Katalog çalışmaları için düşünülen tasarımın bir numuneyle size sunulmasından sonra onayınızı almamız yetiyor. Katalog çalışmaları için en uygun fiyat teklifleri sunularak bütçeniz için en dost alışveriş deneyimlerinden birisi gerçekleşiyor.

Neden mi biz ?

Çünkü grafikerlerin gurusu olarak tasarımla ilgili tüm çözümlerde birinci sınıf kaliteye dikkat çekiyoruz. Portföyümüzde yer alan tüm çalışmalarının bir sanat eseri olduğu inancına sahip şekilde hareket ederek,  yeni projeler için de aynı dileklerle ve heyecanla çalışıyoruz. Ve sizi önemsiyoruz, hayallerinizi çiziyor, renklendiriyor ve sunuyoruz.

Düşünmek görmeyle başlar, düşünce yapısal olarak görme duyumuza bağlıdır.

” Rudolf Arnheim “