SEOVIZZY Tarihçesi

TEKNOVİZZY bir araya gelen fikirlerin kurmuş olduğu bir markadır.

TEKNOVİZZY çalışma alanını, değişen ticaret şekli, pazarlama ve internet kullanımı konularında yoğunlaştırmıştır. Bu alanlarda dünya şekillenirken Türkiyenin hala amatör kalması bizi harekete geçiren en büyük etkendir. Profesyonellik gerektiren bu alanlarda kalitemizi ve yol haritamızı çok iyi belirlediğimize inanıyoruz. Başarıya giderken sadece hizmet verip karşılığını almak TeknoVizzy ekibi ve çalışma mantığına çok uzaktır. Bizler verdiğimiz hizmetin, profesyonel ekibimizle her zaman arkasında durarak müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz.

TeknoVizzy kurmuş olduğu alt yapı sayesinde farkını göstermiştir. İnternetin çalışkan arıları diyoruz çünkü bizler çok çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz alanlar konusunda kulaktan dolma bilgilerle, internette yazan blog yazılarıyla iş yapmıyoruz. Her hizmetimiz, alanında profesyonel takım arkadaşlarımız tarafından verilmekte ve yöneticiler tarafından sürekli takip edilmektedir.

Vermiş olduğumuz hizmetler firmalar için çok dikkat edilmesi gereken detaylardır. Bu detaylardan bazılarına örnek olarak SEO Danışmanlığı gösterilebilir. SEO (Search Engineering Optimization) Arama Motoru Optimizasyonu sitenizin google tarafından nasıl algılandığını ve Google algoritmasına göre sitenizin Google’da kullanıcılara sunulma oranının ne olduğu analiz eden ve bu değerleri gerekli çalışmalarla optimize eden sitenizin google tarafından doğru algılanıp doğru hedef kitleye sunulmasını sağlamak için yapılan çalışmalardır.

E-ticaret hizmetimizde sizin ilk satışınızdan başlayıp her satışınızda profesyonel ekibimizle yanınızda olarak size daha fazlasını kazandırmayı hedef olarak belirliyoruz. Esnek paketlerimiz sayesinde müşterilerimiz seçim yapma ve kaliteli hizmet almakta zorlanmıyor.

TEKNOVİZZY Kemal KESKİN tarafından bir proje olarak başlamıştı. Alınan fikirler ve verilen destekler sayesinde artık bir projeden çok daha fazlası bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Kuruluş aşaması restorantların kapanış saatine kadar bir çok alanda yapılan araştırmalar, münazaralar ve tüketilen onlarca kahvenin hatırınıda unutmuyoruz.