SEO Analizi

Seo Analizi: Herhangi bir web sitesinin çeşitli arama motorlarına olan uyumluluğunu, dinamik veriler ile analiz edip, ortaya çıkan sonuca göre web sitenin yapısını revize edip, internet sitenizin arama motorlarına en uygun hale getirmek amacı ile yapılan çalışmaların tamamına denir.

Ücretsiz seo analizi sayfamızı kullanarak sizde seo skorunuzu öğrenebilirsiniz. Elde edilen sonuçlara göre, sitenize arama motoru optimizasyonu yapılması,
fakat arama motorlarına uygun bir yapısı yok ise, %100 seo uyumlu web sitesi yaptırmak için, web tasarım sayfamızı ziyaret ederek bize başvurabilirsiniz.
Kurumsal Seo Hizmeti, Seçilen anahtar kelimelere göre, Site dışı doğal seo, site içi seo çalışmaları, sosyal mecraların aktif olarak kullanılması ve özel paravan blog çalışmaları sayesinde sitenizin değerli bir yapıya kavuşturmak buna bağlı olarak rakiplerinizden sıyrılarak ilk sayfa hedefine ulaşmayı kapsamaktadır.

Seo Çalışma süresi; seçeceğiniz arama kelime gruplarına göre 3 ile 12 ay arasında değişiklik göstermektedir.

seo ajansı

Marka Pazarlama

Pazarlamanın en önemli ilkelerinden biri, marka psikolojisini kavramaktır. Günümüzde potansiyel müşterilerde markaya güven duygusu yaratan en önemli psikolojik unsur, eksiksiz bir kurumsal imaja sahip olmaktır. Ürettiğiniz hizmet veya ürünler en yüksek kaliteye sahip olabilir; fakat kitlenin gözünde kurumsal imaj olmadıkça, potansiyel müşterilerinizin markayla tanışması zorlaşır.

Tercih Sebepleri

Reklam stratejileri olarak da harcanan reklam maliyetlerinin veya standart pazarlama yöntemlerinin maliyetlerinin 3/1 oranında aynı hedef kitle sayısına ulaşılabilmesi SEO ile mümkündür.
Bu sektörel ihtiyaç sayesinde bir meslek haline gelen kurumsal seo danışmanlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Kurumsal firmalar bu alanda ihtiyaçları bulunan hizmeti sağlamak amacı ile personel istihdam ettikleri zaman harcanan bütçe ile bir kişilik performanstan
yararlanırken eş değer maliyet ile profesyonel bir seo ekibinin planlı ve stratejik çalışmasını daha avantajlı bulmaktadır. SEO ile yükselmeye hazır mısınız?

seo
seo nekadar

Kurumsal SEO Maliyetleri

Seo’nun dönüşüm oranı yüksek bir reklam stratejisi olması sabit veya paket fiyatlardan oluşan maliyetler içerdiğini söylenemez. Hedef anahtar kelimelerinizin rekabet oranları,
rakip analizleri kurumsal seo danışmanlığı fiyatlarını belirleyen önemli unsurlardır.

Paket çalışmalarımız olarak 3 (üç) farklı seo paketimiz bulunmaktadır. Fakat gelişmiş ve tam anlamı ile rakiplerinizden sıyrılmak için takım çalışmasından oluşan bir seo paketi istiyorsanız POLEN SEO paketimiz ile sektörünüze özel araştırmalar yapılarak özel bir seo maliyeti çıkarılmaktadır.

“Önde olmanın sırrı, işe başlamış olmaktır.”

“Agatha Christie”

VIZZY PAKETLER

Sizler için özenle oluşturduğumuz uygun maliyetli SEO paketleri ile yükselişe hazır mısınız?