Google Reklamları / AdWords

Ticari açıdan sürekli gelişmekte olan Mersin ilinde sektörel rekabetin artmış olduğu gerçeği elbetteki web ortamınada yansıyor. Genellikle, Web sayfaları kuruluşun kendisiyle ve ürünüyle olabildiğince ilgili içeriklere sahip olarak hazırlanır ve sayfaların yapım süreci içerik desteği devreye girer. Oluşturulan içerikler hizmet veya ürünlerle birebir bağlantılı olmak zorundadır.

Google reklamlarını sizin için yönetiyoruz. Hedef kitlenize küçük bir ARGE yaptıktan sonra, rakiplerinizi inceliyor ve onların en vurucu darbelerinin önüne geçmek için kolları sıvıyoruz.

Google Adwords diğer bir adıyla Google Reklam Kelimeleri, hedef kitlenizdeki insanların ne gibi aramalar ile pazarınıza giriş yaptığını keşfediyor, bütçenize uygun reklam planları hazırlıyoruz.

Google için anahtar kelimelerinizi tüm detayları ile çalışıyor ve sizlere günlük haftalık ya da aylık raporlar sunuyoruz.

mersin dijital reklam ajansı

Google SEO Çalışması

 

Google SEO ile sizleri ilk sayfaya taşıyabilir, hatta orada uzun yıllar zaman geçirmenizi sağlayabiliriz 🙂 Google SEO bir arama motoru optimizasyonudur. İşleyişi kısaca anlatmak gerekir isek;
Google web sayfanızı belli periyodlar ile tarayacaktır, bu taramalarda web sitenizin arayüz tasarımından renk paletine kadar, arka plandaki yazılım sisteminden kodların yapısına kadar tüm planları Google bot sayesinde tarar. Bu taramada sitenizde güven vermeyen bir şey hissettiğinde siteniz geriler veya hiç çıkmaz bile 🙁Yapılması gerekenler, iyi bir web tasarımı ve altyapısı + anahtar kelimelerin her sayfaya kısa, düzenli ve doğru girilmesi. Web sitenizde ki içeriklerin güncel olması. Başka siteler ile link bağlantıları bulunması gibi bir sürü iş planı vardır.

Facebook Reklamları

Facebook günümüzde hemen hemen olmazsa olmazlarından artık. Dolayısı ile bu tarz bir platformda reklam vermek oldukça akıllıca bir adım hem de oldukça ucuz 🙂
Web sayfanızın reklamını, ürününüzün yada markanızın reklamını kısa vade de çok kişiye ulaştırabilirsiniz.
Facebook reklamları belirlenen bütçeye ve kriterlere göre hedef kitlesinin ayarlanması sonucu sizlere doğru ve başarılı reklam hedefine ulaştıracaktır.
 Facebook reklamlarının önemli avantajları arasında bölgesel / hedef kitle odaklı reklam verilebiliyor olması örnek verecek olursak anahtar kelimemiz ” mersin reklam ajansı ” reklamları ayarlarken sadece Mersin’de yaşayan veya ilgi alanları arasında “reklam, sosyal medya, kurumsal seo, mersin web tasarım gibi seçenekler bulunduran insanları hedef seçebilir ve potansiyel müşteri sayımızı arttırabiliriz.
mersin web sitesi

Mersin SEO Desteği

Tamamen SEO uyumlu kod yapısı ile oluşturulan Mersin Web Tasarım sayfaları uzman SEO ekibimiz tarafından analiz ederek gereken site için SEO optimizasyonlarını yapmaktadır. Yerel olarak MERSİN aramalarında üst sıralarda yer almak için işinizi başından dikkatli yapmak gerekir. Biz WEBVİZZY olarak sizin işinizi önemsiyoruz.

“Önde olmanın sırrı, işe başlamış olmaktır.”

“Agatha Christie”