insanları müşteri olarak görmeyiz ve çalışmalarımızı bu prensip üzerine kurgularız. Dolayısıyla müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir. Şimdi dilerseniz yürüttüğümüz çalışmalar hakkında sizlere kısaca bilgilendirelim.

Evden Eve Nakliyat Asansörlü Araçları İle Hizmetinizdedir

Bilindiği gibi artık dış cepheye dayanan, motorlu ve raylı sistemle hareket eden asansörlü araçlar taşınma sürecinde yaygın bir şekilde kullanılıyor. Dolayısıyla çalışmalarımızda eşyanın taşınacağı evin müsait konum olarak müsait olması durumunda mutlaka asansörlü araç kullanıyoruz. Merdivenlerin kullanıldığı eski sisteme göre eşyaların zarar görmesini engelleyen asansörlü yükleme ve boşaltma olmazsa olmazlarımızın başında geliyor. Hizmetlerimizi daha iyi aktarabilmek için isterseniz maddeler halinde sıralayalım;

  • Asansörlü yükleme ve boşaltma
  • Eşya depolama
  • Eşya paketleme ambalajlama
  • Şehir içi ve şehirlerarası eşya taşımacılığı
  • Ücretsiz expertiz
  • Eşya sigortalama
  • Uzman personel tarafından mobilyaların ve çamaşır makinesi tarzında cihazların sökülerek tekrar montajı
  • Büro ofis şirket taşımacılığı
  • Fabrika atölye taşımacılığı
  • Fuar organizasyon ve etkinlik tarzı Taşımacılık

Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden sadece birkaç tanesini oluşturuyor

Evden Eve Nakliyat Sıfır Hasar Prensibiyle Çalışır

Nakliyatçılık sektörünün belki de en önemli algoritması, taşıdığı eşyanın hiçbir zarar görmeden nakil edilmesidir. Dolayısıyla sizlere sıfır hata prensibi ile çalışan…. evden eve nakliyat hizmetlerini tercih ederek huzur ve güven içerisinde nakil süreci yaşamanızı tavsiye ediyoruz. Bizlere web sayfamızda bulunan telefon numaralarından 7/24 ulaşabilirsiniz. Sizleri cevaplamak üzere sürekli açık bulundurulan telefonlarımız dışında web sayfamızdaki eposta adresine iletişim numaranızı bırakmanız durumunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz. Kredi kartı gibi çeşitli ödeme kolaylıklarının yanı sıra son derece uygun fiyatlar sunan firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Sosyal medya pazarlaması geleceğin en etkili pazarlama yöntemlerinden bir tanesidir. Tüm sosyal ağlar üzerinden pazarlama stratejilerinin tamamına sosyal medya pazarlama ismi verilmektedir. Ürünlerinizi veya hizmetinizi sosyal medya siteleri aracılığıyla tanıtılması ve satışlarının gerçekleştirilmesi önemli bir pazarlama yöntemidir. Böylece ticari bir iş ile uğraşıyor iseniz sosyal medya pazarlamasını kullanarak çok kısa bir zaman içerisinde geniş bir müşteri kitlesine ulaşabilirsiniz.

Read More

Mersin Evden Eve Nakliyat

Kargo şirketlerine büyük paralar vermenize gerek yok. Ev eşyalarınız konusunda uzmanından yardım almanız sizler için daha sağlıklı ve fiyat konusunda çok cazip olacaktır. Taşımacılık veya kargo şirketlerinden daha avantajlı ve güvenli nakliye sunmaktayız. Bütün ürünleriniz sigortalı ve uygun ambalajlanarak teslimat noktasına dek Fırat Taşımacılık güvencesi altındadır. Genellikle bu tür taşımalar a konu olan çeyiz taşıması, mobilya takımı, elektronik eşyalar v.b. Fırat Evden Eve parça eşya konusunda sizlere sorunsuz ve kesintisiz istenilen tarihler içerisinde bu hizmeti vermektedir.
Fırat Şehir içi ve Şehirlerarası Asansörlü ve Sigortalı Taşıma şirketi yönetimi ve personelleri olarak bütün merkezi odak noktamız gayemiz müşteri memnuniyeti üzerinedir. Bunun en önemli göstergesi ise yapılan tüm hizmet sonunda şayet müşteri memnun ise hizmet bedelini taleb etmekteyiz. Aksi durum yada hasar olduysa %100 iade garantisi ile hizmetler vermekteyiz.
15 yıllık evden eve sektöründe her geçen gün filomuzu ve eriştiğimiz il ve ilçe sayısı genişletmekte müşterilerin konforunu huzurunu mutluluğunu gözetecek düzeyde teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanıp sizlere daha kaliteli hizmet vermenin çabası ve gayreti içerisindeyiz.

Mersin Nakliye hizmeti verdiğimiz başlıca sektörler; hastane, fabrika, sergi-fuar, mağaza, banka, okul, dershane v.b. k3 belgeli firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Bizlerle taşınmanın keyfini yaşamak isterseniz sizlere 7/24 hizmet veren mobil telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Web tasarım firmalara ne kazandırır? Bu sorunun cevabını web sitelerinin ne kadar fazla tıklandığına akarak cevap vermek mümkündür. İnternet dünya üzerinde en çok satın alınan icatların arasında yer almaktadır. Önceden sadece bilgisayar ortamında kullanılan internet akıllı mobil cihazların tasarlanması ile evlerimize ve hatta ceplerimize kadar girmiştir. Tablet ve telefonlar sabit bir internet sağlayıcısına ihtiyaç duymadan bile mobil olarak kendi kendilerine internet hizmeti sağlayabilmektedirler. Bu denli hızlı yayılan ve hayatımıza giren bir icat yolu ile de hem sade vatandaşlar hem de işletmeler çok büyük oranda kazanç ve fayda sağladılar. Peki nasıl?

 

İnternette Faydalanma Yolları Nelerdir?

İnternet üzerinde dolaşabilmemizi ve bilgi alabilmemizi sağlayan sistemlere web sitesi denilmektedir. Web siteleri web tasarımcıları tarafından kişi ya da kurumların talepleri üzerine hazırlanır. Yani bir kişi kendine özel web sayfası tasarımı yaptırabileceği gibi aynı zamanda bir işletme de ticari faaliyetlerini ve hizmetlerini kişilere tanıtmak amacı ile kendi kurumsal web sitesinin tasarlanmasını arzu edebilir. İşletmelerin web sitesine sahip olması onlara hem maddi hem de manevi birçok avantaj sağlamaktadır. Öncelikli olarak web sitesinin olması bir işletme için güvenilirlik sembolüdür. Çünkü bu web sitesi internet üzerinden herkes tarafından görüntülenir ve sitede yer alan adres bilgisi, telefon numarası bilgisi ya da e mail adresi gibi bilgiler mutlaka doğru olmak zorundadır. Bu bilgileri görüntüleyen kişiler firma ile ilgili ilk izlenimlerini olumlu olarak değerlendirirler. Sonrasında ise web siteleri firmaları tanımayı ve anlamayı sağlar. Verdikleri hizmetleri, sundukları kaliteyi ve yaptıkları işin inceliklerini kısa anlatım yazıları ile kullanıcılara ulaştıran siteler her zaman için sektörde bir adım daha önce çıkar.

 

Kazanç Sağlama Noktası

Firmalar yalnızca hizmet değil aynı zamanda ürün de satıyor ise tasarlanan web sitelerinin ticarete uygun olmasını da sağlayabilirler. Bu sayede de yasal bir şekilde internet üzerinden ürünlerini satarak ciddi oranda maddi kazanç sağlamaktadırlar. Satışlar sonunda firmalar da yasal prosedüre uygun olarak fatura keser. Sitede bulunan reklam ve tanıtım faaliyetleri de web siteleri için başka bir kazanç noktasıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mersin Web Tasarım ve SEO Hizmet Sayfalarımızı İncelediniz Mi?

Bilgi ve teknoloji çağında artık eskiden saatlerimizi harcadığımız işleri, internet üzerinden tek bir tıklama ile halledebiliyor, aklımıza takılan soruların cevaplarına arama motorlarında yaptığımız küçük bir arama işlemi ile ulaşabiliyor, üstelik alışverişlerimizi bile sanal dünyadan yerimizden hiç kalkmadan dakikalar içerisinde yapabiliyoruz. Bununla birlikte sahibi olduğumuz ürünlerin ve markaların tanıtımı da internet üzerinden çok daha kolay bir şekilde yapılabiliyor. Web sitemiz neden seo uyumlu olmalı sorusunun cevabı da aslında burada gizli.

Seo Uyumu Nedir?

Seo uyumu, internet kullanıcılarının arama motorlarında yapmış oldukları aramalarda, sahibi olduğumuz ve tanıtmak istediğimiz ürün veya hizmetlere direk olarak ulaşmasını sağlayan bir yöntemdir. İngilizcede” Search Engine Optimization” sözcüklerinin bir kısaltması olan seo, Türkçeye “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak çevrilmektedir.

Seo’nun amacı, duyurulmak istenen ürün ve hizmetlerin arama motorlarında yapılan aramaların sonucunda en üst sıralarda listelenmesini sağlamaktır. Bunu başarabilmek için de internet kullanıcılarının o ürün ve hizmetler ile ilgili en çok arama yaptıkları sözcükler seçilerek, internet sitesi üzerinde doğru bir şekilde kullanılmaktadır. Yapılan seo çalışması ne kadar başarılı ise, sanal dünyada o kadar fazla popülarite sahibi olursunuz.

Seo Uyumunun Sağladığı Avantajlar

Günümüzde piyasada oldukça fazla ürün ve hizmet sunuluyor. Birbirinden farklı markalar, başarılı tanıtımlar ile ürünlerini sunarken, bu pazarda tutunabilmenin en önemli yolu, internet dünyasını bu yolda başarıyla kullanabilmekten geçiyor. İnternetin henüz hayatımızda olmadığı zamanlarda ürün ve hizmet tanıtımı, daha farklı şekilde ilerliyordu. Yalnızca basılan broşürler veya gazete, radyo ve televizyon reklamları gibi seçeneklerle duyurulan çalışmalar, günümüzden daha sönük yöntemler ile pazarlanıyordu. Bu pazarlama teknikleri ile direk olarak hedef kitleye ulaşmak çok da mümkün görünmüyordu. Ancak günümüzde işletmelerin internet sitesi sahibi olması ile birlikte pazarlanan ürün ya da hizmetlere ihtiyacı olan kimseler, internet üzerinde yaptıkları basit bir arama sayesinde bu ürünlere ulaşabilirler. Bu sayede iş hacmini genişletmek, daha büyük kitlelere hatta dünyanın diğer ucundaki kimselere bile ulaşmak mümkün kılınabiliyor. Seo uyumlu web sitesi sahip olmak, sizi arama motorlarında üst sıralara taşıyarak kariyerinizde olumlu etkiler sunacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mersin‘de 5 yıllık tecrübe ile sizlere SEO uyumlu web sitesi konusunda hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Mersin Web TasarımSEO 

Web siteleri internetin kullanımı ile birlikte hayatımıza giren kavramlardan biridir. Web siteleri kullanıcılar için aranan bilgi, kişi, ürün ya da hizmetin bulunduğu yer olarak tanımlanır. Herhangi bir internet kullanıcının aramak istediği şey için kullandığı arama motoru bile bir web sitesidir. Bu açıdan bakıldığında da bir bilgisayar daha doğrusu internet kullanıcısı için web sitesi demek kaynak ve aynı zamanda da güvenilirlik demektir. İnternetin de bir kullanım amacı olan web siteleri insanların aklına gelebilecek ve bir soruya cevap olabilecek her şey ya da herkes ile ilgili olabilmektedir. İnternetin kullanımı ve web sitelerinin ortaya çıkması yalnızca kullanıcıların penceresinden değil aynı zamanda bu web sitelerini tasarlayan kişilerin ve web sitelerinin asıl sahiplerinin açısından da oldukça faydalı bir olgudur.

Web Sitelerinin Faydaları Nelerdir?

Web sitesi başlı başına bir reklam ve tanıtım aracıdır. İnternetin olmadığı zamanlarda televizyonlar vasıtası ile televizyonun olmadığı zamanlarda ise gazete ve mecmuaların varlığı ile yapılan reklam ve tanıtım çalışmaları şimdi bir tık ile kişilerin ayağına gitmektedir. Bu sebeple doğru bir şekilde tasarlanan web sitelerinin kişi ve kurumların verdikleri hizmetlere ya da sattıkları ürünlere oldukça büyük katkısı bulunmaktadır. Bu durumun doğru şekilde kullanılması ve gerekli yerlere kanalize edilip potansiyelden faydalanılabilmesi için de web tasarımları özenle yapılmalıdır. Bu şekilde yürütülen çalışmalarda satışlarınızda web sitenizin etkisi gözle görülür bir hal alacaktır.

Web Sitesinin Satışlara Etkisi

Web siteleri satışlarınıza iki şekilde etki edebilir. Bunların ilki doğrudan etkidir. Eğer web siteniz aynı zamanda bir ürün satış sitesi ise ve elektronik ticaret yapıyor iseniz web sitenizin ulaştığı kişiler sizin direkt olarak müşterinizdir ve aktif olarak size para kazandırmasa bile kazancınıza katkı sağlayan kişilerdir. İkinci şekil ise dolaylı etkidir. Eğer web sitenizde elektronik ticaret yapmıyor veya bir ürün değil bir hizmet satışı yapıyorsanız web siteniz ile etkileşime geçen kişiler sizin potansiyel müşterilerinizdir. Web sitelerinin güçlü kıldığı bir diğer durum da iletişim kanallarıdır. Bir web sitesinde yer alan adres bilgisi, telefon numarası ve e mail adresi kişilerin ulaşımına açık olmalıdır.

Mersin Web Tasarım    –  Mersin Web Sitesi 

 

 ÖNEMLİ Google, 10 Temmuz 2017 tarihinden itibaren, belirlediği kurallara uymayan ürünleri kesinlikle Google Alışveriş Reklamları’nda yayınlamayacaktır. İnternetten yapılan satışların önemli bir bölümü Google Alışveriş Reklamları üzerinden yapılmaktadır. Google Alışveriş Reklamları’ndan sağlayacağınız gelirin kesilmemesi için Google tarafından konulan kuralları kesinlikle uygulamanız gerekmektedir. Read More